O nás

...Naše know-how Vám pomôže rásť a mať náskok pred ostatnými

Sme dynamicky sa rozvíjajúca personálna agentúra momentálne pôsobiaca predovšetkým na trhu v Slovenskej republike s pobočkami vo viacerých regiónoch.

Taktiež sa venujeme recruitingu a outsourcingu špecialistov podľa zadaných kritérií našich klientov z rôznych segmentov.

Práve to z nás robí stabilného a silného partnera pre našich klientov. Službami, ktoré poskytujeme vieme splniť požiadavky našich klientov na najvyššej úrovni v krátkom časovom rozmedzí. Využitím našich služieb získate efektívne riešenie, ktoré vyrieši Váš personálny problém/problém v personálnej sfére.

Naše služby Vám pomôžu s chodom spoločnosti, pri realizácii strategických a obchodných cieľov. Garantujeme minimálne zaťaženie personálnou administratívou.

Zobraziť pracovné ponuky

Využitím našej služby budete mať istotu, že ste urobili maximum pre výber kľúčovej pozície.

Našu profesionalitu dokazujú úspešne dokončené projekty v rôznych segmentoch, ako sú financie, výroba, marketing, obchod, IT, Telco, zdravotníctvo, farmácia a logistika. Pokiaľ chcete získať silného partnera v danej oblasti a tým mať náskok pred ostatnými, sme tá správna voľba.