Marián
37 rokov

Po strate dobre platenej práce vo farmaceutickej spoločnosti som si chcel opäť nájsť zamestnanie s podobnými pracovnými podmienkami a finančným ohodnotením. Na vlastnú päsť sa mi to nepodarilo. Obrátil som sa na Starstaff a doslova okamžite ma informovali o obdobnej manažérskej pozícii pre rastúci startup. Ďakujem za sprostredkovanie práce, s ktorou som naozaj spokojný.

Martin
27 rokov

Ako skúsený IT support som mal na výber viacero ponúk aj bez sprostredkovania agentúrou, ale vďaka Starstaff personálnej agentúre som si zabezpečil zamestnanie s minimálnym množstvom starostí. Venujem sa tomu, čo ma baví bez zbytočnej byrokracie a to mi vyhovuje.

Tatiana
35 rokov

Chválim všetkých zamestnancov personálnej agentúry. Už som mala možnosť spolupracovať hneď s niekoľkými spoločnosťami, ale v Starstaffe sú neskutoční. So všetkým pomôžu, poradia a neustále sa uisťujú, či je klient spokojný a čo ešte potrebuje.

Peter
49 rokov

Po strate zamestnania mi pomohli postaviť sa na nohy a nájsť si stabilnú robotu. Teraz nemám strach ani stres, čo sa týka splácania hypotéky a živobytia.

Radana
30 rokov

V spoločnosti strastaff mi dali hneď niekoľko rôznych ponúk z môjho odboru (zdravotníctvo), vďaka čomu som mala naozaj na výber. Mohla som sa teda rozhodovať ja a nie byť len objektom výberu. Som spokojná so svojou voľbou.

Viktória
23 rokov

Ďakujem za všetku pomoc pri hľadaní zamestnania. Naozaj korektná spolupráca. Teraz mám trvalý pracovný pomer na neurčito a istotu v zamestnaní a to je najviac pre mladého človeka, ktorý sa chce osamostatniť. Navyše sa mi ukazuje možnosť kariérneho rastu.

Kristián
31 rokov

So starstaffom som si našiel stabilnú prácu na pozícii plánovača výroby pre stredne veľký strojársky podnik. Práca bola sprostredkovaná promptne a komunikácia bezproblémová. Odporúčam všetkým, ktorí si hľadajú prácu.

Mária
55 rokov

Veľmi ďakujem kolektívu v personálnej agentúre. Aj napriek tomu, že som vo vyššom veku, našli mi perspektívnu, zaujímavú a dobre finančne ohodnotenú prácu v zdravotníctve.

Simona
19 rokov

Po strednej škole som potrebovala pomôcť a poradiť s tým, ako sa môžem uplatniť na trhu práce. S Starstaffom všetko klaplo na výbornú. Našla som si dobrú robotu v super kolektíve so stabilným príjmom. Viem, že nie všetci majú také šťastie. Preto ďakujem všetkým, čo sa o to pričinili, že nemám nijaký problém s robotou.

Rado
29 rokov

Vďaka agentúre Starstaff som si našiel super robotu. Jednanie na úrovni. Pomohli mi s papierovačkami a poradili čo bolo treba. Som rád, že som s nimi spolupracoval pri hľadaní práce.