Tomáš
telekomunikačná spoločnosť

So spoločnosťou Starstaff sme sa spojili, pretože neustále potrebujeme zamestnancov na rôzne pozície v oblasti administratívy a IT. Sme nadmieru spokojní s doterajšou spoluprácou a odporúčame všetkým firmám, ktoré chcú mať postarané o bezpečný a bezproblémový outsourcing personálnych otázok.

Katarína
opatrovateľská spoločnosť

Zaisťujeme opatrovateľské služby na Slovensku a keďže nám často pracovná sila uteká cez hranice sme odkázaní na pomoc personálnej agentúry, ktorá disponuje databázou zamestnancov. Mám tak vždy po ruke dobré a kvalitné pracovníčky.

Martina 
administratíva v strojárenskej výrobe

Vyrábame predovšetkým zvárané rámové konštrukcie, ale aj rôzne oceľové konštrukcie. Často potrebujeme obsadiť pracovné miesta operátorov výroby k rôznym strojom. Vďaka Starstaffu máme istotu, že výroba nebude stagnovať a dodajú nám potrebných pracovníkov. Môžeme sa na nich spoľahnúť v každom ohľade. Komunikácia je čistá a bezproblémová. Odporúčam všetkým väčším aj menším zamestnávateľom, ktorí chcú mať zabezpečený bezproblémový chod výroby.

Filip
IT leader

V našom odbore je obrovský dopyt po kvalitnej a flexibilnej pracovnej sile. Práve to bolo dôvodom, prečo sme sa spojili s personálnou agentúrou, ktorá nám poskytla množstvo potrebných zamestnancov. Navyše sme sa mohli vždy spoľahnúť na rýchlosť komunikácie a výberu vhodných uchádzačov o zamestnanie.

Peter
manažér v stavebnej spoločnosti

Naša stavebná spoločnosť zabezpečuje rôzne práce v oblasti stavebníctva a prenájmu stojov. Pôsobíme predovšetkým na strednom Slovensku. S personálnou agentúrou Starstaff sa nám podarilo dodať na rôzne pracovné pozície celé partie spoľahlivých stavebných odborníkov, majstrov výroby a robotníkov. Spokojnosť na oboch stranách vyústila do trvalej spolupráce.